Google презентував фотосервіс Google Photos

01/06/2015 15:08 422 Попов Вадим
Американський інтернет-гігант Google презентував власний фотосервіс, який, як очікується, складе конкуренцію популярному сервісу Instagram. Як повідомляється в прес-релізі компанії, при розробці Google Photos пріоритетною була задача дати користувачам можливість зберігати в одному місці фотографії з будь-яких пристроїв і швидко їх сортувати, передає "Інтерфакс-Україна".

Google Photos

Крім того, планується, що новий сервіс дозволить ефективніше шукати потрібний користувачеві знімок. Для цього Google планує використовувати технологію розпізнавання осіб, яка дозволить знаходити фотографії людини навіть у випадках, коли він на них не відзначений.

У повідомленні йдеться, що отримати доступ до Google Photos можна буде з будь-якого пристрою, що дозволяє виходити в інтернет. При цьому компанія обіцяє необмежений обсяг сховища для фотографій і підтримку знімків розміром до 16 мегабайт. Google вже не вперше намагається створити конкурента популярним онлайн-сервісам. Раніше вона запустила власну соціальну мережу Google+, яка повинна була стати суперником Facebook, проте не змогла домогтися такої ж популярності. У той же час Google зумів розробити мобільну операційну систему Android, яка вважається основним конкурентом iOS від Apple, а також браузер Chrome, який успішно витримав конкуренцію з боку Internet Explorer і Mozilla Firefox.

Источник:  www.5.ua

01/01/2020 09:00 913

Victoria 5.23 HDD/SSD — программа для оценки рабочего состояния, тестирования и ремонта HDD и SSD

В канун Нового Года белорусский программист Сергей Казанский 31 декабря 2019 выложил в сеть очередную стабильную версию программы Victoria 5.23 HDD/SSD для диагностики, исследования, тестирования и мелкого...

17/12/2019 17:04 225

Thermaltake Toughram Z-ONE RGB 3600: комплект памяти с подсветкой

Компания Thermaltake анонсировала ещё один комплект оперативной памяти стандарта DDR4: набор Toughram Z-ONE RGB предназначен для настольных систем игрового уровня. Комплект ёмкостью 16 Гбайт включает два...

17/12/2019 17:01 237

Samsung Galaxy A01: смартфон начального уровня

Не успели сетевые источники опубликовать изображения смартфона Galaxy A01 в защитных чехлах, как компания Samsung официально представила эту бюджетную модель. Аппарат оборудован экраном Infinity-V HD+...

Компьютерный мир

Вся информация на страницах сайта предназначена только для личного не коммерческого использования, учёбы, повышения квалификации и не включает призывы к каким либо действиям.

Частичное или полное использование материалов сайта разрешается только при условии добавления ссылки на непосредственный адрес материала на нашем сайте.